Про проект "Відгуки про лікарів-гінекологів Хмельницького"

Вітаємо вас на сторінках форуму та порталу roddom.km.ua!

Метою нашого проекту є створення достовірного ресурсу з рейтингом та відгуками про лікарів-гінекологів міста Хмельницького та області.
Немає потреби наголошувати, наскільки важливою є професія лікаря, а особливо лікаря гінеколога, акушера чи пологового хірурга, та яка велика відповідальність покладена на цих людей.
Тому, для кожної дівчини чи жінки, яка хоче стати мамою, або вже долучилась до материнства, важливі як професійні так і загальнолюдські якості лікарів цієї професії.

Ми пропонуємо вам самостійно скласти рейтинг та обговорення всіх лікарів нашого міста та області. Але для того, щоб цей рейтинг був дійсно справедливим та неупережденим, нам довелось ввести декілька простих правил:

  • Верифікація користувачів через соціальні мережі;
  • Залучення лікарів до дискусії на нашому форумі;
  • Верифікація лікарів на форумі;

Верифікація користувачів через соціальні мережі - дасть можливість отримувати відгуки лише від справжніх людей, які дійсно зацікавлені у тому, щоб залишити справедливий відгук. Більше ніяких наклепів від конкурентів, або хвалебних коментарів, написаних власноруч самим лікарем, чи його друзями на замовлення.

Залучення лікарів до дискусії на нашому форумі - кожен лікар-гінеколог відтепер може бути не лише читачем, але й висловити власну думку щодо того чи іншого коментаря або відгуку. Оскільки всі коментарі від тепер адресні, ми зможемо сподіватись на справедливу та плідну дискусію.

Верифікація лікарів на форумі - кожен лікар-гінеколог, зареєстрований на форумі, тепер може надіслати адміністрації (на електорнну адресу info@roddom.km.ua) копії документів, що засвідчують особистість та наявність фахової медичної освіти, та отримати спеціальний статус "Перевірений лікар" на нашому форумі. Після цього, користувачі форуму можуть бути впевнені, що спілкуються саме зі "справжнім" лікарем, а не особою, яка видає себе за нього, отримати роз'яснення та консультації.

Всі можливості, що забезпечує наш сайт та форум завжди були, є і залишатимуться безкоштовними для всіх. Ми не пишемо "платних відгуків", не висловлюємо власну думку, не рекламуємо тих чи інших лікарів. Ми просто висвітлюємо неупереджену та всебічну інформацію про діяльність лікарів-гінекологів Хмельницького.

---
З повагою,
команда проекту
roddom.km.ua.