Діалог з пацієнтами

Важлива інформація для лікарів, діяльність яких висвітлюється на цьому сайті.
Вважаєте що відгуки про вас несправедливі чи не відповідають дійсності?
Ознайомтесь з інформацією по цьому посиланню.
Sarrasty
Адміністрація
Адміністрація
 
Сообщения: 24
Зарегистрирован: Ср фев 25, 2015 3:51 am

Діалог з пацієнтами

Ср фев 25, 2015 3:48 pm

Шановні лікарі!

Ваша професійна діяльність та специфіка саме вашої професії гінеколога завжди пов'язана з високим емоційним відгуком у ваших пацієнтів - позитивним чи негативним.
Проте, ми намагаємось уникнути однобокої точки зору і висвітлювати події максимально об'єктивно.

Якщо ви вважаєте, що відгуки про вашу діяльність не відповідають дійсності, або є зфабрикованими, ми пропонуємо вам вступити в діалог з пацієнтами на сторінках нашого форуму, висловити свою точку зору і позитивно вплинути на власну репутацію.

Адже для пацієнтів завжди важливо мати шанс поговорити з лікарем не лише у формальній обстановці. Тому, скористайтесь цією можливістью.

Для того, щоб наші відвідувачі мали впевненість, що розмовляють саме зі справжнім лікарем, а не самозванцем, ми впровадили нескладну процедуру ідентифікації особи.
Будь-ласка, зв'яжіться з адміністрацією форуму за електронную адресою: info@roddom.km.ua, та надішліть документи, що підтверджують вашу особистість - паспорт та документи про медичну освіту (дипломи, сертифікати, тощо).

Після цього ми створимо для вас спеціальний обліковий запис з поміткою "Особу цього лікаря перевірено" і ви зможете аргументовано спілкуватись з вашими поточними та новими клієнтами на нашому форумі. Це є повністью безкоштовно.

--
З повагою,
Адміністрація форуму.

Вернуться в Важлива інформація для лікарів-гінекологів

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0