Кропивницька Алла Петрівна

У цьому розділі публікуємо запитання та відповіді щодо діяльності гінекологів Хмельницького.
Де приймає? Скільки коштує? Чи задоволені результатом роботи лікаря? Все це обговорюємо тут.
Poster
Користувач
Користувач
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: Ср фев 25, 2015 5:42 pm

Кропивницька Алла Петрівна

Ср фев 25, 2015 8:54 pm

У цій темі обговорюєм діяльність лікаря Кропивницької Алли Петрівни.
Перебували на лікуванні у цього лікаря? Народжували у нього? Маєте що сказати про його професійні чи загальнолюдські якості? Поділіться своєю думкою тут.

Увага! Для забезпечення неупередженості та справедливості відгуків, адміністрація форуму захочує зазначених лікарів до дискусії на нашому форумі. Якщо ви є лікарем, про якого йдеться мова - прочитайте це повідомлення. Воно створене саме для вас.

Аватара пользователя
Елена Гордеева (Сокольникова)
Новачок
Новачок
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Пн фев 08, 2016 1:06 pm

Re: Кропивницька Алла Петрівна

Пн фев 08, 2016 1:09 pm

Замечательный врач, спасибо Вам за сына, родила 19.07.2014!Первого сына в 2012 году рожала в городском роддоме, разница огромная, все платное, отношение ужасное...В обласном же, чистенько, палаты все супер и бесплатно, родзал укомплектован всем необходимым, даже туалетом, Алла Петровна и ее команда не оставляли, по максимуму за естественные роды, главное ее слушать, и не одного разрыва. Муж в восторге, сказал, вроде в одном городе рожали, а по ощущениям будто первого в деревне в совецкие времена, а второго в европе. Благодаря Кропивницкой думаю над третим.Спасибо Вам!
P.S. По тел. она резковата со всеми, ну во-первых, он у нее "красный".И Вы должны понимать, сейчас по закону нельзя договариваться, а нужно ехать рожать к дежурному врачу, малоли кто звонит..... А во вторых, зачем Вы звоните, идите в обласную на прием, после личного общения, она и по тел. по другому общается:) Удачи всем!

Таня С.
Новачок
Новачок
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вс апр 17, 2016 11:16 am

Re: Кропивницька Алла Петрівна

Вс апр 17, 2016 11:35 am

Алла Петрівна - лікар від Бога! Народжувала у неї 2016 року в лютому місяці. Порівнюючи народження двох діток у Шепетівці, пологи у цієї чудової людини - це небо і земля. ДЯКУЮЧИ, Аллі Петрівні, я та мій хлопчик живі та здорові!!!!!!!!!! Як би народжувала у Шепетівці - страшно уявити, що могло б бути. Народжувала шляхом кесарського розтину, все пройшло швидко та чудово!!!!!!! Алла Петрівна чудовий, уважний, розумний лікар. Весь час мого перебування в пологовому будинку, приходила та давала поради, розвіювала "придумані" мною проблеми. Після розмови з нею, все ставало на свої місця. З мого досвіду, не може ця людина нагрубити чи відмовити у грубій формі. А робочий день у неї може тривати 48 годин і більше........... Тому можна уявити, який може бути настрій, ми ж усі люди.... Інколи варто поставити себе на місце іншої людини, і тоді усе стане зрозумілим..............

Вернуться в Відгуки про лікарів-гінекологів Хмельницького

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0