Паньков Олександр Михайлович

У цьому розділі публікуємо запитання та відповіді щодо діяльності гінекологів Хмельницького.
Де приймає? Скільки коштує? Чи задоволені результатом роботи лікаря? Все це обговорюємо тут.
Poster
Користувач
Користувач
 
Сообщения: 94
Зарегистрирован: Ср фев 25, 2015 5:42 pm

Паньков Олександр Михайлович

Ср фев 25, 2015 8:04 pm

У цій темі обговорюєм діяльність лікаря Панькова Олександра Михайловича.
Перебували на лікуванні у цього лікаря? Народжували у нього? Маєте що сказати про його професійні чи загальнолюдські якості? Поділіться своєю думкою тут.

Увага! Для забезпечення неупередженості та справедливості відгуків, адміністрація форуму захочує зазначених лікарів до дискусії на нашому форумі. Якщо ви є лікарем, про якого йдеться мова - прочитайте це повідомлення. Воно створене саме для вас.

Анастасія Бойко
Новачок
Новачок
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Чт авг 20, 2015 10:00 am

Re: Паньков Олександр Михайлович

Чт авг 20, 2015 10:03 am

В наш час дуже рідко можна зустріти лікаря з чудовими професійними навичками, який би чітко і без помилково лікував і брав відповідальність за свої так звані "діагнози". Олександр Михайлович дійсно лікар від Бога з золотими руками!!! Дуже чемний і відповідальний, професіонал свого діла.!!!!! Якщо хтось стоїть перед вибором в кого народжувати? Кому довірити найцініше? Хто буде поруч коли, так потрібна підтримка? Думаю, що це і так зрозуміло що Олексанлдр Михайлович саме той хто вам потрібний!!!! Багато породіль надають перевагу лікарям жінкам думаючи, що жінка жінку зрозуміє, адже чоловін ніколи не відчуватиме те, що відчуває жінка під час схваток. Можу вас запевнити, що це не так. Олександр Михайлович підтримував мене до самого фініша. Роди в мене пройшли просто чудово. Буду народжувати і надалі тільки в нього. Олександр Михайлович ви просто супер-пупер класні!!!! Ми вам дуже вдячні за нашого синочка і обов'язкого незабаром прийдемо до вас за дівчинкою!!!!!!!!! :D :)

Вернуться в Відгуки про лікарів-гінекологів Хмельницького

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0