Обговорення лікарів: форум.

Ця сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста.
Увага! Вступайте в нашу групу Вконтакті!

Кожен позитивний відгук додає лікарю 1 бал.
Негативний відгук - віднімає 1 бал.
Нейтральний відгук не змінює рейтинг.

Від 0 до 10 балів   Від 25 до 50 балів     Негативний рейтинг
Від 10 до 25 балів   Від 50 до 100 балів    Без негативних відгуків


Відгуки про лікаря - Наталья Георгиевна (інші лікарі)
(всього відгуків - 4)

Позитивних - 4 | Нейтральних - 0 | Негативних - 0


Автор: Леся Трач | Дата: 15.10.2017 | Лікар: Наталья Георгиевна | Відгук Позитивний
Хороша людина і хороший лікар. Порадили до неї звернутись знайомі, так от з першого відвідування прийняла як давно знайому людину, все доступно пояснила та заспокоїла. Звернулась до неї з тим, що збився цикл і тупо пропали місясні плюс довго не могла завагітніти. Так через півтора місяця лікування я завагітніла. Якщо були якісь проблеми чи питання до неї завжди можна було подзвонити, вона завжди відповість і проконсультує навіть у вихідні. На обліку теж стояла в неї, прийоми вона проводила швидко, говорила по ділу і лишніх аналізів не назначала, але на моїй 28 неділі вагітності сама пішла в дикрет:) взагалі, я дуже рада, що свого часу познайомилась з нею і дуже їй вдячна за всю роботу, яку вона провела зі мною).


Автор: Світлана Федорова | Дата: 28.07.2017 | Лікар: Наталья Георгиевна | Відгук Позитивний
Лікар чудовий хоча і молодий. В мене була 3 вагітність, враховуючи позитивні відгуки вирішила спробувати спостерігатися і народжувати в неї тим паче що я вже з досвідом. Прийом -завжди чіткі рекомендації порівнюючи з іншими вагітними я бачила різницю, завжди проконсультуватися в любий час, а враховуючи всі мої псіхи то взагалі не знаю як вона мене витримала, пологи самі найкращі за всі мої попередні в црл, завжди підходила, набагато частіше чим акушерку, заставила бути зі мною чоловіка, якого навчила рахувати схватки і який був зі мною перший раз за всі попередні пологи, шов акуратний, проблем не було. Умови в црл дійсно стали кращі порівнюючи з попередніми моїми пологами. Єдине що жахливо це дитячий лікар. Це жахливо за пологи дай, за совет дай, за виписку дай. Хоча вона навіть на пологах не була присутня, набагато більше для моєї дитини зробила дитяча медсестра іванка, а цей доктор прийшов 5 хв подивилася і вже давай типу я зробила тобі добро -віддяч мені, жах. Це добре що це в мене треті пологи і я знаю що треба з дитиною робити. Всі дівчата в палаті в шоці від такого дитячого лікаря. Мій чоловік взагалі хотів йти жалітися головному лікарю бо вона не хотіла мене просто так виписувати, тільки через добре враження і розмову з нат георг вирішили не піднімати скандал.


Автор: Оличка Александровна | Дата: 27.03.2017 | Лікар: Наталья Георгиевна | Відгук Позитивний
Молодий, лікар з хорошими перспективами,дуже уважна вічлива , все гарно пояснить детально, і про діагноз та лікуваня. Бажаю продовжувати в тому ж дусі. Усіх благ рекомендую.


Автор: Руслан Стецько | Дата: 23.12.2015 | Лікар: Наталья Георгиевна | Відгук Позитивний
Попала к ней на дежурстве в районной больнице. Роди прошли прекрасно. Спасибо ей за сина за поддержку в родах. Удачи и большое спасибо всему колективу.


Залишити відгук про лікаря - Наталья Георгиевна (інші лікарі)

Авторизація: 


Текст відгуку: 

Щоб залишити відгук - авторизуйтесь через будь-яку
соц. мережу, скориставшись відповідною кнопкою.
Для обговорення лікарів відвідайте наш форум.

 

Copyright 2010-2016 © roddom.km.ua. Всі права захищені.
З зауваженнями та пропозиціями, звертайтесь за адресою: info@roddom.km.ua